Ataka shot 150ml

7,15

ATAKA SHOT- insekticidas skirtas skraidantiems ir ropojantiems vabzdžiams naikinti visuomeninės, gyvenamosios ir ūkinės paskirties patalpose.

Aprašymas

ATAKA SHOT- insekticidas skirtas skraidantiems (musėms, uodams, skraidančioms kandims ir kt.) ir ropojantiems (tarakonams, skruzdėlėms, blusoms, patalinėms blakėms ir kt.) vabzdžiams naikinti visuomeninės (viešbučiai, ligoninės, biurai ir kt.), gyvenamosios ir ūkinės paskirties patalpose. Negali būti naudojamas augalų auginimo vietose (žemės ūkio paskirties laukuose, šiltnamiuose, miškuose) augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

NAUDOJIMAS

  • Prieš naudojimą maisto produktus išnešti iš patalpos, o daiktus, kurie gali liestis su maisto produktais, uždenkite. Patalpose neturi likti žmonių ir gyvūnų (įskaitant žuvis akvariumuose).
  • Apdorojamas patalpas kiek įmanoma labiau užsandarinkite –  uždarykite langus, orlaides ir pan. ir padėkite ATAKA SHOT indelį statmenai, geriausiai centre.
  • Iki galo nuspauskite dozatorių ir Išeikite iš patalpos sandariai uždarydami duris.
  • Po maždaug 2 valandų atidarykite patalpos duris, langus ir išvėdinkite. Jei reikia, pakartokite procedūrą.

Norma: vienas aerozolinis indelis 45-75 m3 patalpai. Jeigu tūris didesnis, panaudokite daugiau indelių. Pakartokite apdorojimą jei yra būtinybė. Naudoti gerai vėdinamoje vietoje. Po naudojimo kruopščiai nusiplauti vandeniu su muilu. Purškimo metu nenukreipkite purkštuko į žmones.

Papildoma informacija

Svoris 0,15 kg
Išmatavimai 5 × 5 × 14 cm

Visi atsiliepimai

Atsiliepimų dėl šios prekės dar nėra.

Palikite atsiliepimą prekėje “Ataka shot 150ml”