Neturite laiko plušėti kieme prie aplinkos želdinimo?

Ką galime atlikti želdinime?

Leiskite mums suteikti Jums galimybę mėgautis gaunamais rezultatais, todėl negaiškite savo brangaus laiko, kai viską mes galime padaryti už Jus.

Atlikti mūsų darbai

Profesionaliai išmanome apželdinimo darbus. Mūsų ilgametė patirtis leidžia atrasti geriausius sprendimus bei tie sprendimai yra suderinami su Jūsų poreikiais.

Ne visada kliento norai gali būti įgyvendinti dėl tam tikrų objektyvių ar subjektyvių priežasčių (klimato zonos, reljefas, grunto savybės.). Tačiau mes galime užtikrinti, kad visada stengiamės pasiūlyti optimalius sprendimus, konkrečioje situacijoje, kad suteikti ir įgyvendinti Jūsų norimą rezultatą. Mūsų kvalifikuoti specialistai visada atsakys į visus aktualius Jums klausimus bei suteiks patarimų, kaip reikia prižiūrėti konkrečius augalus, veją, kaip dažnai naudinga mulčiuoti bei ką daryti, kai automatinės laistymo sistemos sugenda.

Darbus stengiamės atlikti sutartu laiku, kiek įmanoma lanksčiau derindami jų atlikimo terminus.Atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus. Tačiau darbų atlikimo sparta neatsiliepia darbų atlikimo kokybei.

Susisiekite su mumis

Drąsiai galime sakyti, kad gebame kiekvienam savo klientui pasiūlyti išskirtinių idėjų bet kuriame sodo stiliuje, nepaliekant jokių klausimų šių idėjų įgyvendinimo procese.

    Užklausos forma