Atliekame profesionalų ir kokybišką darbą trinkelių klojime

Garantijos ir darbų etapai

Siekiame suteikti ne tik prieinamas paslaugų kainas mūsų klientams, bet ir sąžiningą klientų ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu kainą.

Atlikti mūsų darbai

Profesionalumas – statybose, rekonstrukcijose, trinkelių klojimo srityse dažniausiai pasitaiko dirbantys specialistai, su kuriais yra sunku susikalbėti. Mūsų komanda pasirūpins Jūsų lūkesčiais ir atliekamais trinkelių klojimo darbais. Pagrindinė mūsų taisyklė yra sąžiningumas darbuose, todėl kiekvienas mūsų trinkelių klojimo specialistas atsižvelgia į visus reikalavimus ir technikas.

Kokybė – trinkelių klojimo darbus atlieka patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai. Esame gavę daug patirties tiek Lietuvos miestuose, tiek užsienyje. Mūsų patirtis darbuose suteikė naudingas žinias, skirtingas technikas trinkelių klojimo darbuose, grindinio ruošime. Tai leidžia priimti tinkamus sprendimus įvairiose situacijose ir išpildyti Jūsų pageidavimus.

Kainos santykis – siekiame suteikti ne tik prieinamas paslaugų kainas mūsų klientams, bet ir sąžiningą klientų ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu kainą. Mūsų tikslas yra suteikti atitinkamą trinkelių klojimo kainą darbuose bei suteikti garantijas prieš darbus ir po atliktų darbų. Mes galime padėti Jums sutaupyti ir su reikalingomis medžiagomis, žaliavomis, kurių prireikia trinkelių klojimo darbuose. Klientams siūlome ne tik trinkelių klojimo darbus, bet galime paruošti ir tvarkingą grindinį trinkelių klojimo darbams.

Susisiekite su mumis

Drąsiai galime sakyti, kad gebame kiekvienam savo klientui pasiūlyti išskirtinių idėjų bet kuriame sodo stiliuje, nepaliekant jokių klausimų šių idėjų įgyvendinimo procese.

    Užklausos forma