Neturite laiko plušėti kieme prie aplinkos priežiūros?

Ką galime atlikti?

Karpome visų tipų ir bet kokio aukščio gyvatvores. Galime suformuoti gyvatvorę pagal jūsų pageidavimus – palyginti, padailinti, drastiškai pažeminti ar sukurti įvairias unikalias formas.

Atlikti mūsų darbai

Galime perimti tam tikrą dalį arba visus reikiamus aplinkos tvarkymo arba priežiūros darbus. Visame Vilniaus rajone bei Vilniuje prižiūrime aplinką tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Jums nereikės rūpintis vejos pjovimu, medžių genėjimu, piktžolių naikinimu ir panašiais laiko bei jėgų reikalaujančiais darbais! Liks maloniausia dalis – girtis ir mėgautis tvarkinga savo aplinka ir jos grožiu visais metų laikais.

Skarifikavimas – procesas, kurio metu iš vejos šaliname pertekliniius augalus, jų liekanas. Tokia priežiūra suteikia vejai daugiau galimybių gauti šviesos ir deguonies.

Aeravimas – procesas, kurio metu žolėje yra padaromos įvairaus dydžio durtinės duobutės. Todėl siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą bei aikštės tekstūrą mes tai sutvarkome. Veją, priklausomai nuo dirvožemio kokybės ir oro sąlygų, sezono metu būtina tręšti 3-4 kartus. Tręšimui naudojamos kompleksinės, azoto, fosforo ir kalio, trąšos, kurios skatina vejos augimą ir suteikia jai sodresnę spalvą.

Aplinkos priežiūros paslauga – nuo vejos pjovimo, aeravimo ar apželdinimo darbų, medžių ir krūmų genėjimo, takų ir tvorų įrengimo, šiukšlių surinkimo bei technikos nuomos. Kiekvienas norime džiaugtis vešlia žolyte – išpuoselėta ir prižiūrėta veja, o žydintys augalai, jog suteiktų aplinkai spalvų bei grožio. Jūsų lukesčiai, pageidavimai ir svajonės kartu su mūsų patirtimi, profesionalumu ir atsidavimu Jums.

Susisiekite su mumis

Drąsiai galime sakyti, kad gebame kiekvienam savo klientui pasiūlyti išskirtinių idėjų bet kuriame sodo stiliuje, nepaliekant jokių klausimų šių idėjų įgyvendinimo procese.

    Užklausos forma